חברת ניקיון למגדלי מגורים

מחפשים חברת ניקיון למגדלי מגורים?

אם אתם מחפשים חברת ניקיון למגדלי מגורים כדאי שתדעו דבר אחד – ניקיון מגדלי מגורים אינו כניקיון בניינים בכלל וניקיון בנייני מגורים בפרט מסיבה אחת – מגדלי מגורים כוללים כיום מבואות, חדרי דואר, חדרי ישיבות, חדר כושר, מקלט אטומי, שטיחים מקיר לקיר ואפילו מתחם ספא כך שהניקיון שלהם מצריך מומחיות וידע ספציפי. למשל, מכיוון שמדובר במגדלים נדרש כאן למשל שימוש במתקני סנפלינג שאינם נחוצים במקומות אחרים.

למעשה, ניקיון של מגדלי מגורים לא נועד רק לשמור על האסתטיקה וההגיינה אלא יותר מכך –  לשמור על ערך הנכס. לכן מומלץ לרכוש שירותי ניקיון במסגרת אחת שמבטיחה את ערך הדירות, למשל חבילה שכוללת את ניהול ואחזקת הבניין לפי הדרישות והצרכים הספציפיים של דייריו : ניקיון, גינון, אבטחה ועוד.

 

חובה ולא מותרות

למעשה, שכירת שירותיה של חברת ניקיון למגדלי מגורים היא בגדר הכרח ולא מותרות. מלבד שמירה על ערך הדירות תוכלו ליהנות משירותי אחזקה ואלו הכרחיים מסיבה אחת – כיום אין תקן מחייב לבניינים בני יותר מ-9 קומות בתחום התחזוקה, למשל של מערכות כבוי אש, של מערכות המים וכו’. אמנם תחזוקת המעליות וצוברי הגז נמצאים בפיקוח משרד הכלכלה אבל כל השאר לא.

למעשה כיום אין כל חובה חוקית שבעלי הדירות יתחזקו את מערכות הבניין השונות, כך שבשכירת שירותיה של חברה ניקיון ותחזוקה למגדלי מגורים אתם נהנים מכל העולמות : גם בניין נקי וגם בניין מתוחזק כך שערכו נשמר. יתרה מזאת – חברות הניהול השונות אינן צריכות לקבל רישיון כלשהו כדי לפעול, כך שההמלצה היא אחת – ביחרו בחברת ניהול בעלת נסיון והמלצות כדי להבטיח שתחזוקת המערכות השונות בבניין תהיה נאותה.

אולי תופתעו לדעת אבל יש מערכות מסוימות שחוסר תחזוקתן יוצרת סכנת חיים אמיתית. למשל: חיישן פחמן דו-חמצני בחניונים תת קרקעיים מפעיל מפוח ברגע האמת, כך שחוסר תחזוקה שלו באופן שוטף פשוט יוצר סכנה. וכדי לחדד את הנושא רק נאמר שחיישן זה מופעל ע”י גנרטור בשעת הצורך, כך שנדרשת גם בדיקה חודשית של הגנרטור. ואלו רק שתי דוגמאות מיני רבות אז אל תקחו סיכון ופנו לחברת ניהול איכותית.

 

גודל גופן - +
רווח בין שורות - +
החלפת גופן
הדגשת קישורים
ניגוד צבעים
היפוך צבעים