חברת ניקיון

אנשים מן המגזר העסקי והפרטי, מגלים יותר ויותר כי יצטרכו להיעזר בשירותי ניקיון מקצועיים. אולם, לא תמיד ברור לאיזו חברת ניקיון לפנות, האם קיים צורך בכלל לפנות לאחת כזו וכיצד לבדוק כי היא אכן מקצועית ויכולה למלא את הדרישות. לשם מתן רקע כללי וסיוע בסוגיות מעין אלו, הכנו עבורכם מאמר אשר מרכז בתוכו את המידע שתצטרכו אודות הפניה לשירותי חברת ניקיון.

ניקיון – כבר לא “עשה זאת בעצמך”

כולנו מודעים היטב לעידן החדש בו אנו חיים. בין שלל המאפיינים הרבים הקיימים בו, ניתן למצוא תחומים רבים אשר אינם פשוטים כי שהיו בעבר ואחד מהם הוא – תחום הניקיון. נכון, במקרים רבים אכן נוכל להסתדר לבד, למשל בסידור הסלון וניקיונו, חדרי הילדים וכדומה. אולם מה לגבי ניקיון המשרד? ומה קורה כאשר מדובר על בניין משרדים? או שקיים צורך ניקיון ספציפי כמו בחדר נקי? בדיוק לשם כך, קיים פתרון חברת הניקיון, אשר עוסקת ומכשירה כוח אדם בייחוד לשם כך – ניקיון חללים יסודי למגזרים שונים אשר אין באפשרותם לדאוג לנושא בעצמם.

 מהם יתרונות חברת ניקיון?

חשוב לנו להסביר, כי גם כאשר יש ברשותכם זמן או פנאי לניקיון הדירה\המשרד וכו’, עדיין חברות הניקיון במרבית הפעמים יהיו עדיפות, מכמה סיבות: ראשית, בדיוק כמו בתחומי תעוקה אחרים, עובדים המוכשרים לניקיון יעשו את העבודה בזמן קצר הרבה יותר ממה שאתם תוכלו לעשות. נרחיב על כך בפסקאות הבאות, אולם נציין כי אין חדר אחד דומה למשנהו, ולכן בכל מקרה, על מנת שתוכלו לשמור היטב על כלל המכשירים, הריצוף, לעיתים הריפוד וכד’ – קיים צורך בשכירת חברת ניקיון מיומנת ומקצועית. שנית, בהקשר לאותה מיומנות ומקצועיות, אנשי הצוות של חברת הניקיון אינם מתמחים רק בטכניקות הניקיון עצמן, אלא גם בשימוש בחומרים מתאימים לסוגי משטחים שונים, מכשירים ועוד. אגב, קיימים סוגי ניקיון אשר דורשים שימוש בציוד מתאים, דבר אשר לא קיים תמיד אצל האדם הממוצע.

סוגים שונים של חללים דורשים פתרונות ניקיון שונים

כאמור, חברת ניקיון היא כזו אשר מתמחה במציאת פתרונות לניקוי חללים שונים ומגוונים, לרבות אספקת כוח אדם מתאים ומיומן. אז בואו נדבר קצת על צרכי ניקיון שונים: צורך נפוץ הוא ניקיון הדירה לאחר שיפוץ, ניקיון נכס חדש לאחר בנייה, ניקיון דירה שכורה לקראת מעבר של שוכרים חדשים ועוד. בעבר, בעלי דירות אכן היו מעדיפים לעשות זאת בעצמם, אולם כיום, אותם בעלי דירות עסוקים או שאינם יודעים להתעסק היטב עם מרכיבים שונים הקיימים בבית החדש, למשל, ניקיון לכלוך קשה מרצפת דק חדשה, ניקיון מכשירי חשמל יקרים אשר רק הוספו לדירה בעקבות השיפוץ ועוד. קיימים בהחלט גם דיירים כאלה, אשר יעדיפו להיכנס לדירה כאשר הכל מוכן, לרבות ניקיונה של הדירה באופן מושלם. בדיוק בשביל זה אנחנו פה! חברת ב.ה להב מציעה לכם שירותי ניקיון המותאמים לדירות לפני אכלוס.

סוג אחר של ניקיון אשר פחות נפוץ ודורש מיומנות רבה, הינו ניקיון “חדרים נקיים.” חדרים נקיים הם חדרים מיוחדים אשר דורשים הקפדה על סטריליות, כגון מעבדות למיניהן ושאר חדרים מבוקרים. ניקיון של חדרים כאלו דורש ניקיון “זהיר” ביותר, אשר בסופו יעבור את הביקורות המחמירות וכמובן, ימנע סכנה שמקורה בחומרים לא רצויים בחדר. ניקיון כזה הינו תורה שלמה בפני עצמה, אך בכל זאת נציין כי חברת ניקיון המוכשרת לביצוע עבודה זו, יודעת אילו מכשירים לספק, כיצד להכשיר את כוח האדם ואילו בדיקות לבצע על מנת לוודא כי החדר טוהר כראוי.

ניקיון אחר, אשר מהווה תחום הולך ומתפתח הינו תחום ניקיון הבניינים. תחום זה כאמור הולך ומתפתח בשנים האחרונות, היות והבניינים הולכים ו”צומחים” הן מבחינת הגובה, אשר כידוע משפיע רבות על יכולת ניקיונו, והן מבחינת התחכום שלו, מבחינת צורה, מבנה וכו. כל אלו, מקשים על אנשים פרטיים ואפילו חברה לא מיומנת לבצע את העבודה בזמן, ביעילות וביסודיות. חשוב לציין שניקיון הבניין איננו חשוב רק עבור שמירת איכות החיים של הדיירים (אשר וודאי מושפעת ממנו), אלא שקיימת חשיבות לניקיון הבניין עבור שמירת מראהו לאורך זמן, שמירה על ערך הדירות עצמן וכד’.

כיצד לבחור חברת ניקיון מתאימה?

ראשית, נציין כי הבחירה תלויה בסוג השירות שאתם צריכים וקיימות בהחלט משימות שיתאימו גם לעובדים “פחות” מיומנים. עם זאת, קיימים כמה כללים שיסייעו לכם לבחור חברת ניקיון מתאימה, הן

עבור משימות מורכבות והן עבור כאלה שפחות. ראשית, יש לבדוק את הניסיון שלה בסוגי העבודות שתצטרכו. אל תתפשרו על חברה שמתיימרת לבצע עבודות ניקיון מסוגים שונים, אך אין באפשרותה להציג לפניכם את מידת ניסיונה. זכרו, כי בכל הקשור לניקיון והיגיינה, קיים הצורך בבחירת חברת ניקיון שלא “מעגלת פינות” כי בכל זאת, מדובר באיכות החיים שלכם, בין אם מדובר במשרד, בבניין המגורים ועוד.

שנית, עדיף לבחור בחברת ניקיון אשר מתמחה בכמה תחומים. חברה כזו, לרוב תוכיח לכם בקלות כי באפשרותה לספק לכם כוח אדם מתאים ומוכשר ובנוסף, בייחוד כאשר מדובר בבניין משרדים למשל וכד’, עדיף להתקשר מלכתחילה עם חברה שעוסקת במגוון תחומים, כדי שבמידה ותצטרכו שירות נוסף בעתיד, תהיה לכם את האופציה לפנות אליהם.

לסיכום, המאמר הנוכחי נועד לסייע לכם להבין ולהחליט האם לפנות לחברת ניקיון וכמובן, לאיזו לפנות. כאמור, קיימים צרכים שונים אשר מאפיינים את העידן בו אנו חיים ומחייבים אותנו לפנות לסיוע חיצוני, בכל הקשור לעבודות הניקיון. ככלל, ככל עוד שצורך הניקיון הוא יותר יסודי, בהיקף רחב וכד’, כך סביר שתצטרכו לפנות לחברה מקצועית לשם כך. זכרו רק לפנות לחברה מיומנת ומקצועית, כזו אשר תסייע לכם באמת בביצוע עבודות הניקיון ושיפור האווירה בחלל, בבניין ועוד.

אנחנו בקבוצת ב.ה להב, מציעים לכם מגוון רחב של עבודות ניקיון יסודיות, החל מניקיון משרדים ובניינים, דרך ניקיון חדרים נקיים ועד לסיפוק שירותי כוח אדם לתחום הסיעודי ותחום העסקי!. ברשתנו כוח אדם מסור ומיומן, אשר יבטיח את ביצוע עבודות הניקיון ביעילות, יסודיות ומקצועיות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל היוועצות, שאלה ובקשה.

גודל גופן - +
רווח בין שורות - +
החלפת גופן
הדגשת קישורים
ניגוד צבעים
היפוך צבעים