ניהול נכסים

ניהול נכסים

ישנו כלל בלתי כתוב האומר כי “בניין מצליח = בניין מרוויח”. איך בניין יוכל להפוך למצליח? תחזוקה נאותה! זה סוד ההצלחה בכל קיומו והצלחתו של הנכס.

נכס שאינו מתוחזק, סובל מתשתיות לקויות, סובל ממראה מוזנח ובאופן אוטומטי זה גורם לנטישת הדיירים מהמקום ופגיעה אנושה בערך הנכס.

ניהול נכסים על ידי אנשי מקצוע עשוי לחסוך הרבה כאב ראש.

כל סוגי הנדל”ן זקוקים לניהול שוטף. לא משנה אם זה מבנה נדל”ן למגורים או מבנה תעשייתי ומסחרי. כל מבנה שאינו  מטופל, מדרדר אט אט עד שהדבר משפיע אף על ירידת ערכו של הנכס.

רבים בוחרים להיעזר בשירות של חברה חיצונית המציעה שירות של טיפול בנכס, כך הם רגועים כי כל עניני הנכס מתנהלים היטב.

ניהול ותפעול ‏נכסים – מה זה כולל?

למי שעדיין לא מכיר את השירות מקרוב, נסביר מה זה בעצם ניהול נכס. אז ראשית חשוב לדעת כי לכל נכס יש את הצרכים שלו ואת המטרות והיעדים שלו. במסגרת השירות של ניהול נכסי נדל”ן מתייחסים בראש ובראשונה לסוג של הנכס. אינו דומה נכס מסחרי לנכס המיועד למגורים. כמו כן שונה מאוד היחס לנכס העומד להשכרה לכזה המשמש למפעל תעשייתי פעיל. מלבד זאת קיימת התייחסות לאופי הדיירים במקום, למיקום הגיאוגרפי שלו ועוד.

בונים סל שירותים

החברה תבנה את סל השירותים המותאם ללקוח בהתאם לצרכים שלו. אלו יכללו בדרך כלל שירותי ניקיון, שירותי תחזוקה, גינון ועיצוב נוף ובמקרה הצורך גם ניהול השכרות.

אנשי מקצוע מנוסים העוסקים בתחום ידעו לבצע את המשימות הללו על הצד הטוב ביותר כאשר בעלי הנכסים יוכלו להיות רגועים כי הכול יתנהל היטב. כולל גביית הכספים מכל הדיירים, הארכת חוזים ועוד.

שווה לשלם על שירות כזה וליהנות מראש שקט.

גודל גופן - +
רווח בין שורות - +
החלפת גופן
הדגשת קישורים
ניגוד צבעים
היפוך צבעים