ניקיון חלונות

ניקיון חלונות

חלונות נקיים מעניקים מראה נקי לכל מקום. גם אם כל השאר לא ממש מתוחזק, החלונות הבוהקים ייצרו את האשליה הבוהקת לכל האזור.

כשאתם רוצים ליהנות ממראה נקי ונוצץ, בבית בעסק או במשרד, אתם צריכים לחשוב בראש ובראשונה על החלונות. גם אם אתם שוכנים במבנה גבוה והאתגר לא כל כך קל.

איך עושים את זה?

מי אינו רוצה לגור בבית נקי ונוצץ?  מי מוכן לוותר על חלונות ראווה בוהקים בבית העסק? כולנו מבינים את החשיבות של חלונות נקיים. אך לא תמיד זה אפשרי. כמו לדוגמא במבנים גבוהים מאוד. שם אין לנו שליטה על הצד האחורי של החלון. הגשמים, הרוחות וגם הזמן לא עושים אתו חסד ואנחנו מוצאים את עצמנו כשידינו קצרה (תרתי משמע…) מלהושיע. אז מה עושים במקרה שכזה?

ניקוי חלונות – אתגר גבוה

כיום ישנה אפשרות להיעזר בחברות המציעות שירותים שונים הנדרשים בגובה באמצעות ציוד סנפלינג. זה נשמע אולי מוזר, אך המציאות בשטח הוכיחה כי ציוד הסנפלינג מהווה מענה מושלם בדיוק לצרכים מן הסוג הזה, כשמדובר בתחום אחזקת מבנים גבוהים הדורשים הדברה, תיקונים שונים שצריכים להתבצע מחוץ למבנה וגם – ניקיון חלונות!

ניקוי חלונות ‏בגובה – הכי בטוח שיכול להיות

מבנה גבוה הוא מבנה שדי מסוכן לטפל בו לבד מצדו החיצוני. ציוד הסנפלינג שנכנס לתמונה במקרים אלו מעניק את המענה המושלם. אך על מנת שהמענה הזה יהיה גם הבטוח ביותר עבור הצוות, חשוב לוודא כי מדובר בציוד איכותי, בצוות מנוסה ובכזה שמכיר היטב את ציוד הסנפלינג ויודע איך להפעיל אותו באופן הכי נכון והכי בטוח.

חשוב לשים לב למזג האוויר ולא להוציא את העובדים ביום שבו מזג האוויר עלול לסכן אותם או לפגוע בהם.

צוות מיומן שלא סובל מפחד גבהים, יבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר! בדוק!

גודל גופן - +
רווח בין שורות - +
החלפת גופן
הדגשת קישורים
ניגוד צבעים
היפוך צבעים