ניקיון חניונים

ניקיון חניונים

אולי תופתעו לדעת אבל ניקיון חניונים אינה משימה פשוטה בכלל ואפילו נחשבת למורכבת. למעשה, יש חברות ניקיון שמתמחות בניקיון חניות וחניונים הודות לייחודיות של התחום, למשל ניקיון של חניונים פתוחים, חניונים סגורים, חניונים תת-קרקעיים ועוד. יתרה מזאת – הודות לייחודיות של תחום ניקיון החניונים נדרש לצורך כך ציוד טכנולוגי מתקדם, חומרי ניקיון ייעודיים, ידע מקצועי וכוח אדם מוסמך ומיומן.  אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות איך בוחרים חברת ניקיון לחניונים וחוסכים הרבה כסף.

 

למה זה חשוב?

חניון הוא המקום שבו יש תנועת אנשים רבה, כך שיש בו יותר לכלוך וחיידקים מבכל מקום אחר. למשל, לא כל האנשים שמגיעים לקניון מסוים עושים שימוש בחדרי השירותים או במדרגות הנעות (הרוב עושים שימוש במעלית), אבל סביר להניח שרובם יעשו שימוש בחניון. לכן, החניון צריך להיות לא רק נקי אלא גם בטוח, למשל סימוני החנייה והדרך צריכים להיות בולטים כדי להבטיח חנייה ותנועה בטוחים.

 

מה כולל ניקיון חניונים?

לרוב ניקיון החניונים כולל 5 פעולות שונות לפי הסדר הבא:

  1. הכנת החניון לניקיון לרבות פנוי פסולת גדולה ואשפה.
  2. ניקיון ראשוני של החניון באמצעות מטאטא מכני רכוב שמופעל ע”י נהג שהוסמך לכך.
  3. שטיפת רצפת החניון באמצעות חומרי ממיסי שומנים (לצורך הסרת כתמי שמן, כתמי פיח וכו’) ומכונת שטיפה ייעודית בהתאמה לסוג המשטח, למשל בטון חלק, בטון אפוקסי ועוד.
  4. ניקוי עמודי התמך וקירות החניון באמצעות מכונת שטיפה שפועלת באמצעות לחץ מים גבוה.
  5. ניקוי אלמנטים שנמצאים בגובה החניון (למשל ספינקלרים וצינורות ) באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים ומברשות ייעודיות

 

למה זה כל כך מסובך?

למעשה, ניקיון חניונים נחשב למלאכה סבוכה מכמה סיבות: יש צורך במכונות ייעודיות וחדשניות, יש צורך בצוות מיומן ומנוסה ויש צורך בחומרי ניקוי שעומדים בתקנים, למשל התקנים המחמירים בתחום איכות הסביבה. עם זאת, בבואכם לבחור חברת ניקיון לחניונים אנחנו ממליצים לבחור בכזו שמספקת שירותים נוספים, למשל טיפול בהצפות מים, ניקוי מערך הצנרת, תחזוקת החניון, צביעת וחידוש החניון, ציפוי אפוקסי לחניון, אבטחת החניון ועוד.

גודל גופן - +
רווח בין שורות - +
החלפת גופן
הדגשת קישורים
ניגוד צבעים
היפוך צבעים