ניקיון לפני איכלוס

בית חדש מיד לאחר הבנייה מדיף ניחוח של סיד טרי, ריח הארונות שזה עתה הותקנו, טיח טרי ובאופן כללי ישנו ריח של חידוש. אבל הניקיון של הבית אחר הבניה? זה כבר סיפור אחר. בית אחר בניה דורש ניקיון יסודי על מנת שהוא יהיה ראוי למגורים. כי האבק הרב והשאריות של חומרי הבניה אינם לכלוך שקל להיפטר מהם. בדיוק לשם כך יש לפנות אל צוות מקצועי.

אין כמו להיכנס לבית חדש, בית שכעת סיימו לבנות אותו. הכול בו חדש, שום דבר עדיין אינו משומש והבית כולו מדיף ניחוח חדש וטרי. אך כאשר אנחנו נכנסים לבית מיד לאחר סיום הבניה, הבית לגמרי לא מוכן למגורים. אבק הבנייה ושאריות צבע, כמו גם שרידים של חומרי הבנייה השונים ‘מעטרים’ את הבית ונדרש ניקיון יסודי לפני שניתן יהיה להכניס רהיטים, מוצרי חשמל וכל מה שיהפוך את המקום לבית ראוי למגורים. ניקיון לפני איכלוס זהו ניקיון שכדאי לבצע בעזרת אנשי מקצוע אשר ייטיבו לבצע את המלאכה באופן המקצועי והטוב ביותר.

 ניקיון לאחר בנייה – זה עניין לאנשי מקצוע

האמת היא שלא רק לאחר בנייה אנחנו חייבים את עזרת אנשי המקצוע לצורך ביצוע הניקיון. גם לאחר כל שיפוץ קטן כגדול, ביצוע עבודות צבע, עבודת נגרות וכדומה, יש צורך בעזרה מקצועית של צוות שידע להתגבר על העבודה. היות וכל העבודות הללו אשר מערבות חומרי בנייה או צביעה שונים יחד עם קידוח בקירות, עבודות טיח וכדומה, אלו הם עבודות אשר הפסולת, האבק והלכלוך מתפזרים בו בטווח רחב במיוחד. התוצאה היא בית שדורש עבודה יסודית ומקצועית של מי שבאמת יוכל להשתלט על המלאכה.

‏ניקיון לאחר שיפוץ – אי אפשר לבד?

אז נכון שעבודות שיפוץ עולות הרבה כסף ולעיתים בסיום המלאכה אתם כבר לא רוצים לבזבז יותר ולהוציא עבור דברים שהם לא ממש הכרחיים. אך חושב שתזכרו כי כאשר מדובר בניקיון שלאחר שיפוץ לא יהיה זה ממש מן החכמה לנסות לחסוך. כי גם אם תנסו לנקות בעצמכם תגלו כי חודשים ארוכים לאחר השיפוץ עדיין לא הצלחתם להגיע לכל המקומות ש’נפגעו’.

אז תנו למקצוענים לנקות עבורכם ותתחילו ליהנות מהבית החדש.

גודל גופן - +
רווח בין שורות - +
החלפת גופן
הדגשת קישורים
ניגוד צבעים
היפוך צבעים